پیامدهای یک انتصاب غلط/ عزیز محمدی ایریتک را ضعیف تر می کند؟

شرکت بین المللی مهندسی ایران (ایریتک) در سال های اخیر همواره روند نزولی را در عملکرد خود طی کرده است به گونه ای که با انتصاب محمد علی عزیزمحمدی به عنوان مدیرعامل این شرکت در ماه های گذشته بیش از بیش به تضعیف این شرکت دامن زده شده است.
پیامدهای یک انتصاب غلط/ عزیز محمدی ایریتک را ضعیف تر می کند؟
دیگران چه می خوانند:

معدن24: شرکت بین المللی مهندسی ایران (ایریتک) در سال های اخیر همواره روند نزولی را در عملکرد خود طی کرده است به گونه ای که با انتصاب محمد علی عزیزمحمدی به عنوان مدیرعامل این شرکت در ماه های گذشته بیش از بیش به تضعیف این شرکت دامن زده شده است.
در بهمن ماه 1401 بود که خبر استعفای دسته جمعه اعضای هیئت مدیره ایریتک به دنبال عملکرد جهت دار عزیز محمدی و رابطه بد با کارفرمایان منتشر شد که با وجود گذشت کمتر از 3 ماه از این موضوع حالا خبر رسیده که این مدیر پرحاشیه خود را به صورت غیرمتعارف و دستوری به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت ایراسکو منصوب کرده است!
شرکت ایراسکو که در سال 1994 در جنوا ایتالیا ثبت گردید، پس از احداث موفقیت آمیز مجتمع فولاد مبارکه توسط شرکت های Italiampianti و ایریتک، مجتمع فولاد مبارکه و ایریتک تصمیم به تاسیس شرکت ایراسکو گرفتند تا نه تنها به عنوان عضوی از کنسرسیوم بخش خارجی، پروژه های صنعتی کشور را با شرکت ایریتک به انجام برساند بلکه نیازهای مجتمع فولاد مبارکه در دوران بهره برداری را نیز مرتفع نماید.
عملکرد پر سر و صدای مدیرعامل ایریتک تنها ختم به اینجا نشده و رد پای ضعف او در فولاد اقلید پارس به عنوان سهام دار 19 درصدی همچنان به وضوح دیده می شود. هدف از تاسیس این شرکت احداث یک کارخانه تولید آهن اسفنجی با ظرفیت یک میلیون و 200 هزار تن در سال در شهرستان اقلید استان فارس است که با شرایط فعلی ظاهرا نباید دست کم در آینده نزدیک انتظار شگفتی سازی در این مجموعه را داشت.

پیامدهای یک انتصاب غلط/ عزیز محمدی ایریتک را ضعیف تر می کند؟

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟