کد خبر : 1036002
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس:
طرح‌های میدان گازی پارس جنوبی بدون همکاری بانک ملت به بار نمی‌نشست
شرح خبر: مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با ارسال لوح سپاسی، از حضور فعال مجموعه بانک ملت در فرآیند تامین منابع مالی فاز‌های پارس جنوبی قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه خبری شرح خبر: محمد مشکین فام در این نامه که خطاب به دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت نوشته شده است، با تاکید بر این نکته که طرح‌های میدان گازی پارس جنوبی، سند افتخاری در تاریخ صنعت نفت و گاز کشور و ثمره تلاش‌های دلیرمردان این سرزمین به ویژه فعالان صنعت نفت است، تصریح کرد: این تلاش‌ها جز با همکاری همه جانبه مجموعه بزرگ بانک ملت در جهت تامین منابع مالی مورد نیاز، به بار نمی‌نشست.
 
طرح‌های میدان گازی پارس جنوبی بدون همکاری بانک ملت به بار نمی‌نشست

وی تجربه دو دهه نقش آفرینی در میدان مشترک گازی پارس جنوبی از شکل گیری تا توسعه و بهره برداری این حوزه را دوره‌ای تاریخی و ماندگار در سند افتخارات صنعت نفت و سازندگی ایران زمین خواند و تاکید کرد: اکنون به جرات می‌توان تعامل وصف ناپذیر بانک ملت با شرکت نفت و گاز پارس در مسیر تامین منابع مالی جهت ساخت و راه اندازی طرح‌های پارس جنوبی را ارزنده‌ترین الگوی تلاش و همدلی بر پایه اقتصاد مقاومتی در راستای اعتلای ایران عزیز دانست.

در نامه مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس خطاب به دکتر بیگدلی آمده است: آنچه امروز در بهره برداری از فاز‌های پارس جنوبی به دست آمده، گامی استوار در راستای تحقق شعار واقعی استقلال و مصداق بارز اندیشه‌ای است که با برنامه ریزی صحیح و تلاش مضاعف می‌توان دشوارترین شرایط تحریم را پشت سر نهاد.

مشکین فام در این نامه به رسم ارج نهادن به تلاش خدمتگزاران و فعالان نامی حوزه نفت و انرژی، از تلاش‌ها و ایفای نقش ویژه و موثر دست اندرکاران بانک ملت در مسیر ساخت و اجرای طرح‌های توسعه فاز‌های ۱۳، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس جنوبی که منشاء نقش آفرینی ملی بوده، سپاسگزاری کرده است.

این گزارش می‌افزاید، مدیرعامل بانک ملت در مراسم افتتاح فاز‌های ۱۳، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس جنوبی که اواخر سال گذشته برگزار شد حضور داشت.


منبع:شمانیوز
 
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار