کد خبر : ١١٧٦٣٨١
توزیع دومین مرحله مایع ضد عفونی کننده آب ژاول توسط پازارگاد
شرح خبر: شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و پاکسازی منطقه ی پارس و محیط پیرامونی آن، در مرحله دوم مقدار ۲۲ هزار لیتر مایع ضدعفونی کننده آب ژاول (که در ترکیب با آب بیش از ۲۲۰ هزار لیتر مایع ضدعفونی کننده از آن تولید خواهد شد) توزیع کرد.
به گزارش پایگاه خبری شرح خبر:
 در این مرحله همانند مرحله ی نخست، این مواد با همکاری منطقه ویژه انرژی پارس، فرمانداری‌ها، شوراهای شهر و روستا، ادارات و گروه‌های جهادی برای  پاکسازی و ضدعفونی کردن منطقه مورد استفاده قرار می گیرد. 
 
مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد در حاشیه ی توزیع مرحله ی دوم آب ژاول در منطقه با تاکید بر ضرورت همکاری و همیاری همه ی مجموعه های فعال در منطقه در مقابله با این بیماری فراگیر گفت: شرکت پازارگاد به عنوان عضوی از خانواده ی بزرگ پارس جنوبی همواره خود را ملزم به همراهی با مردم نجیب این منطقه در مصائب و مشکلات دانسته است‌.
 
دکتر یاسری همچنین یادآور شد: بزودی از طرف شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد پارچه های اسپان باند جهت تولید تعداد ۱۶۰ هزار عدد ماسک در سطح منطقه توزیع خواهد شد.
 
گفتنی است توزیع مرحله ی نخست ماده ضدعفونی کننده آب ژاول با استقبال بسیار خوبی از سوی سازمان ها و مجموعه های مختلف دولتی و نهادهای مردمی مواجه شد و به شکل مطلوبی نیز در سطح منطقه مورد استفاده قرار گرفت.

3191f217-ba33-4d71-b728-cf66a5662b1c
  7145ee88-729d-4f98-869c-fd281899903d

منبع:شمانیوز

 
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار