کد خبر : ١٢٠٧٤٥٨
سکه گران شد | دوشنبه 24 شهریور + جدول
شرح خبر: در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۲۲هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶هزار و ۹۵۰ تومان است.
به گزارش پایگاه خبری شرح خبر:
 
 
سکه در بازار به 13 میلیون رسید . قیمت سکه که در روز های اخیر نوسانات زیادی داشته است امروز باز هم گران شد . سکه در روز های اخیر روند رو به رشدی داشته است . در این بسته خبری به بررسی قیمت سکه در روز دوشنبه 24 شهریور می پردازیم : 
 
 
 
 در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌میلیون و 222هزار تومان، قیمت دلار 26هزار و 950 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 13 میلیون و 100هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 12میلیون و 100 هزار تومان است.

 


بیشتر بخوانید : یارانه نقدی حذف می شود / یارانه جدید جایگزین شد + جزئیات


 

 

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 6میلیون و 600 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 3میلیون و 750هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و 900هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

 


خبرداغ : ارزش سهام عدالت دوشنبه 99/6/24 + جدول


 

قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و 222هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون و 597هزار تومان و هر مثقال طلا 5میلیون و 295هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 

 

فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر را افزایش چشم‌گیر قیمت ارز می‌دانند و می‌گویند: از یکی دو روز گذشته تقاضا برای خرید طلای خام و سکه در بازار افزایش یافته و همین امر موجب افزایش حباب سکه شده است/ تسنیم 

منیع:رصداقتصادی 

چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار