کد خبر : 281041
به دنبال کسب رتبه اول منطقه در امور بانکی هستیم
شرح خبر: دکتر بیات: این دهه ,دهه ی پیشرفت و استفاده از IT است و لذا با تکیه بر it و فناوری های نوین به دنبال کسب جایگاه منطقه ای در امور بانکی هستیم .
به گزارش پایگاه خبری شرح خبر: در دومین روز از نمایشگاخ تراکنش 2016 با جناب دکتر بیات مدیر عامل محترم شرکت فابا به گفتگو نشستیم و درباره ی اهداف نمایشگاه و اقدامات انجام شده سوالاتی را مطرح کردیم.
ایشان درباره ی اهداف این نمایشگاه افزود:هدف اصلی و بزرگ نمایشگاه این است که ایران را مرکز ثقل امور بانکی در منطقه قرار دهیم .

بدیهی است برای دستیابی به این جایگاه در منطقه باید به صنایع مالی و بانکی توجه خاص داشته باشیم و به فناوری های نوین بانکی دسترسی پیدا کنیم.
 این دهه ,دهه ی  پیشرفت و استفاده از IT است و لذا این نمایشگاه با تکیه بر it و فناوری های نوین به دنبال کسب جایگاه منطقه ایست در امور بانکی.
دومین هدف ما انتقال دانش و فناوری و تکنولوژی در امور بانکی است. که در این نمایشگاه با برگزاری ده ها سمینار و همایش تخصصی با حضور نخبگان داخلی و خارجی به دنبال کسب این هدف هستیم.

موضوع سوم استفاده از فرصت های پسا برجای است یعنی تعاملات خردمندانه مبتنی بر منافع ملی در سطح بین المللی برقرار کنیم تا دیپلماسی فناورانه را وارد کنیم.
در این نمایشگاه از کشور های شرق آسیا ,کره -چین-کشورهای عربی و..حضور دارند.

این نمایشگاه سال آینده 9 تا 11 آبان برگزار میشود و هدف حضور کشورهای اروپایی در این نمایشگاه است.
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار