کد خبر : 354200
طعنه یک نماینده به مطهری در صحن علنی مجلس
شرح خبر: نماینده مردم رشت در بخشی از نطق میان دستورش زمانی که خواست در مورد فعالیت موشکی کشور صحبت کند، با طعنه خطاب به مطهری گفت:اخیرا یکی از همکاران همگام با بیگانگان گفت مانور موشکی ایران خلاف عقل است. هر چند عقلش ضعیف است.
به گزارش پایگاه خبری شرح خبر:  جبار کوچکی ن‍ژاد نماینده مردم رشت در نطق میان دستورش در جلسه علنی امروز-چهارشنبه- مجلس، بخشی از صحبت‌هایش را با طعنه به موضع گیری علی مطهری در حوزه فعالیت موشکی ایران پرداخت.

کوچکی نژاد گفت:خط مشی انقلاب اسلامی حمایت از محرومان ایران و جهان بود.اخیرا یکی از همکاران همگام با بیگانگان گفت مانور موشکی ایران خلاف عقل است هر چند عقلش ضعیف است.

این صحبت‌های کوچکی نژاد اشاره به مصاحبه علی مطهری در مورد فعالیت‌های موشکی ایران داشت که شبهاتی را ایجاد کرد و انتقادات بسیاری به سمت مطهری روانه ساخت.

تا جایی که علی مطهری مجبور شد برای شفاف شدن موضوع با صفحه اینستاگرامش توضیحی در این رابطه منتشر کند:« من در مصاحبه ای که با سایت عصرایران داشتم "تلاش برای اجرا نشدن برجام از طریق موشک پرانی" را یکی از مصادیق تندروی دانسته بودم. گرچه مقصود روشن است اما برخی از ظنّ خود به آن پرداختند. بدیهی است که این سخن به معنی انکار ضرورت تقویت صنایع موشکی نیست و اصل "و اعدّوا لهم ما استطعتم من قوه و من رباط الخیل ترهبون به عدوّ الله" یک اصل ثابت و تغییر ناپذیر است اما مهم اجرای درست آن و قدرت نمایی به موقع ماست.اگر در حال عبور از گردنه سخت ماههای اول اجرای برجام هستیم این قدرت نمایی را با آن جمله منقوش روی موشک به بعد موکول کنیم، همچنان که در سالهای گذشته بهتر بود مسئله هولوکاست-که معتقدیم با هدف اشغال فلسطین بزرگنمایی شده- به شکل دیگری و در جای خود مطرح می شد.»

منبع: خبر آنلاین
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار