کد خبر : 765896
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
جامعه باید از نقش‌آفرینی بانک سپه در عرصه کلان اقتصادی مطلع شود
شرح خبر: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشگام بودن بانک سپه در عرصه بانکداری کشور گفت: بانک سپه در عرصه کلان اقتصادی کار‌های بزرگی انجام داده است که همه باید از آن مطلع شوند.
به گزارش پایگاه خبری شرح خبر: دکتر پور ابراهیمی در دیدار اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره بانک سپه اظهار داشت: یکی از عظیم‌ترین پروژه‌های آب‌رسانی در کشور که نجات‌بخش چند استان است با سهم مشارکت عمده بانک سپه انجام پذیرفته و شایسته است این اقدامات برای مردم اطلاع‌رسانی شود.
وی افزود: در این جلسه اکثر نمایندگان مجلس از اقدامات بانک سپه قدردانی کردند و ما آمادگی داریم برای کمک به‌نظام بانکی و بانک سپه از دیدگاه‌ها و پیشنهاد‌های سازنده مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره بانک سپه استفاده کنیم.
در ادامه این جلسه، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس سؤالات و دیدگاه‌های خود را دربارهٔ موضوع‌های ارزی، شرایط تحریم اقتصادی کشور، بررسی مشکلات نظام بانکی، جایگاه شبکه بانکی در نظام سیاست‌گذاری کشور، وضعیت بانک سپه در وصول مطالبات و فروش اموال مازاد و پرداخت تسهیلات ازدواج و برداشت از صندوق توسعه ملی با مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره بانک مطرح کردند.
بر اساس این گزارش، پس از طرح سؤالات و دیدگاه‌های نمایندگان محترم کمیسیون اقتصادی مجلس، اعضای هیئت‌مدیره بانک، پرتوافکنان، عضو هیئت‌مدیره در حوزه اعتباری، هیئت داوودیان، عضو هیئت‌مدیره در حوزه وصول مطالبات، کاظم نژاد، عضو هیئت‌مدیره در حوزه پشتیبانی، خدمات و فروش اموال مازاد و دکتر حسینی، عضو هیئت‌مدیره در حوزه IT و مدل‌های کسب‌وکار بانکی به سؤالات نمایندگان پاسخ دادند و در مورد آخرین اقدامات انجام‌شده در بانک به بیان گزارش‌ها و پیشنهاد‌ها پرداختند.


منبع:شمانیوز
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار